Підключення еквайрингу

Тут мова йтиме про інтеграцію сайту з банками та платіжними системами для оплати замовлень онлайн.

Минув час, коли сплатити послуги або купівлю банківською карткою на сайті можна було тільки через платіжні системи, де реальні гроші перетворювалися на якусь електронну валюту, а потім назад у гроші при переказі на розрахунковий рахунок продавця.

Наразі все більше послугу інтернет-еквайрингу починають надавати самі банки. Головна перевага такого переходу — нижчі відсотки за обслуговування. При великому обороті відчутний перехід, наприклад, із 3,5% на 2,7%.

Друга відмінність обслуговування в банку — це автоматичне надходження коштів на ваш розрахунковий рахунок та повний бухгалтерський супровід цих операцій. Наприклад, ваш розрахунковий рахунок знаходиться у банку «А». Ваш екваєр - банк "Б". При оплаті по картці банк «Б» обробить операцію і на день пізніше переведе потрібну суму (за вирахуванням відсотків) на ваш рахунок у банку «А».

Є мінус при обслуговуванні в банку, і він стосується технічних питань підключення сайту до еквайрингу. Кожен банк має власні протоколи обміну інформацією з сайтами, і часто вони складніші, ніж у платіжних системах.

Вартість робіт

Вартість робіт з підключення еквайрингу: від 100 у.о.

Для точного розрахунку вартості та складання кошторису зв'яжіться з розробником. Дивись сторінку "Контакти".